Campaigns

Sterke ideeën, ontworpen om echte impact te creëren.

Atelier Design Campagnes

Elke campagne vertrekt vanuit een concrete uitdaging. Of het nu gaat om het vergroten van merkbekendheid, het mobiliseren van een gemeenschap, het aantrekken van nieuwe doelgroepen of het versterken van zichtbaarheid, wij ontwikkelen campagnes die duidelijke doelstellingen vertalen naar zichtbare en engagerende acties.

Keywords

1

#LaBelleHistoire

6 Brusselaars. 6 persoonlijkheden. 6 profielen. Opgeleid door Bruxelles Formation.

Een zichtbaarheidscampagne gebaseerd op een eenvoudig maar krachtig concept: deelnemers de mogelijkheid geven om via een gepersonaliseerd medium rechtstreeks hun ideale werkgever aan te spreken.

Een samenwerking tussen sterke partners: Bruxelles Formation, JCDecaux Belgium en IHECS Academy.

Een originele manier om op te vallen in een uitdagende arbeidsmarkt. Een innovatief idee. Een gedurfd project.

2

Ça me regarde

Wanneer één op de tien landen in oorlog is, kunnen we dan echt zeggen dat dit ons niet aangaat?

Voor het Belgische Rode Kruis bedachten en ontwikkelden we “Het Raakt Mij”, een sensibiliseringscampagne voor scholen rond het internationaal humanitair recht en de gevolgen van gewapende conflicten.

Een krachtig visueel concept, een directe oproep en een duidelijke boodschap: achter elke oorlog schuilen vrouwen, mannen en kinderen van wie de fundamentele rechten onder druk staan.

Het doel? Leerkrachten en leerlingen de nodige handvatten bieden om deze thema’s te begrijpen, te bespreken en er kritisch over na te denken via klasprojecten ondersteund door het Belgische Rode Kruis.

Een geëngageerde campagne die aanzet tot reflectie in plaats van onverschilligheid.

Een project gerealiseerd voor het Belgische Rode Kruis, in samenwerking met de Fédération Wallonie-Bruxelles en de Belgische Ontwikkelingssamenwerking.

Een herinnering dat sommige realiteiten, hoe ver weg ze ook lijken, ons allemaal raken.

3

Dites stop

Elke minuut maakt ergens ter wereld een wapen een nieuw slachtoffer.

Voor het Belgische Rode Kruis ontwikkelden we “Zeg Stop”, een sensibiliseringscampagne die de menselijke gevolgen van gewapend geweld onder de aandacht brengt.

Een bewust eenvoudige, directe en krachtige boodschap. Een visueel concept dat in enkele seconden de aandacht trekt en confronteert met een realiteit die we soms liever negeren.

Het doel? Het brede publiek bewust maken van de humanitaire gevolgen van gewapende conflicten en een collectieve bewustwording stimuleren rond de impact van wapens op burgers.

Een geëngageerde campagne die statistieken omzet in emotie en iedereen uitnodigt om positie in te nemen.

Een project gerealiseerd voor het Belgische Rode Kruis.

Een herinnering dat achter elk cijfer een mensenleven schuilt.

4

Une alimentation saine pour toutes les fourchettes

In het kader van het Europees Jaar van de Strijd tegen Armoede ontwikkelden we voor het OCMW van Schaarbeek een positieve en toegankelijke campagne rond gezonde voeding voor iedereen.

Een eenvoudig en universeel concept: vorken in alle vormen, stijlen en achtergronden die samenkomen rond één boodschap.

Een speelse manier om eraan te herinneren dat gezond eten een recht is voor iedereen, ongeacht leeftijd, achtergrond of situatie.

Een campagne die sensibiliseert zonder te culpabiliseren, nabijheid creëert en de boodschap toegankelijk maakt voor een zo breed mogelijk publiek.

Een project dat aantoont dat maatschappelijke thema’s met optimisme, creativiteit en menselijkheid kunnen worden benaderd.

Campagnes

Scroll

Maximum upload size: 268.44MB
Maximum upload size: 268.44MB
ii

By submitting this form, I accept that the information entered in this form will be treated according to Atelier Design's privacy policy to allow me to contact me.

Bestanden bijvoegen Bestanden bijvoegen
Maximum upload size: 268.44MB
Bestanden bijvoegen Bestanden bijvoegen
Maximum upload size: 268.44MB
ii

By submitting this form, I accept that the information entered in this form will be treated according to Atelier Design's privacy policy to allow me to contact me.

Campagnes